Powalone drzewo przy ul. Partyzantów

Pruszków

W pruszkowskiej dzielnicy Tworki złamało się drzewo i spadło na jezdnię. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Informację na ten temat otrzymaliśmy od czytelnika Patryka. – Przesyłam zdjęcie powalonego drzewa na ul. Partyzantów – czytamy w mailu wysłanym na adres kontakt@wpr24.pl.
 
Do akcji ruszyli strażacy, którzy zabezpieczyli teren wokół drzewa. – Usunęliśmy pojedyncze konary. Miejsce zdarzenia zostało oznakowane i zabezpieczone – mówi st. kpt. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.
 
Możliwe, że konieczne będzie całkowite usunięcie drzewa. – W tej chwili zagrożenie nie jest bezpośrednie, najprawdopodobniej sprawa zostanie przekazana służbom miejskim. Dalej zarządca drogi zdecyduje czy jest konieczność usunięcia drzewa. Na tę chwilę nie mamy możliwości oceny stanu drzewa – wyjaśnia Kroć.
 
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.