Poturbowali listonosza i zabrali mu torbę

Pruszków

W samo południe na ul. Drzymały w Pruszkowie doszło do rozboju. Nieznani sprawcy poturbowali listonosza, okradli go i uciekli.

Więcej informacji na ten temat uzyskaliśmy dzwoniąc do pruszkowskich policjantów. – Około godziny 12.00 otrzymaliśmy informację, że na ul. Drzymały doszło do rozboju. Dwóch zamaskowanych sprawców doprowadziło listonosza do stanu bezbronności. Ukradli mu torbę. Ze wstępnych informacji wiemy, że były tam pieniądze. Sprawcy uciekli – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Trwają intensywne czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców – dodaje.

Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala. – Listonosz będąc już na komendzie źle się poczuł. Sprawcy poturbowali go oraz dodatkowo potraktowali gazem. Mężczyzna został przewieziony do szpitala na badania – zaznacza podkom. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 43

43 odpowiedzi na “Poturbowali listonosza i zabrali mu torbę”

 1. zając pisze:

  a mnie ex żona tarmosiła torbę ale czy to powód do ogłaszania w internecie???? 😉

 2. robot pisze:

  Panowie na kaucję ciułają.

 3. swq pisze:

  PiS TO DNO DNA I WŁAŚNIE TEGO SĄ EFEKTY, PRECZ Z PISEM I ICH LEMINGAMI

 4. Heh pisze:

  Po 1 nie wszystkie przesyłki są rejestrowane, nie ma takiej możliwości bo adresy nie są przypisane do R w systemie sprawdź na śledzenie wpisując R i zobaczysz że tam nie ma adresu Adresata, chcieliście mieć RODO to macie..

 5. Zzgg pisze:

  No tak ul. Drzymały 12 w południe nie chce mi się wierzyć że akurat nikogo nie było na ulicy i nikt kurna tego nie widział ludzie ogarnijcie się kto widział i coś wie niech powie szkoda listonosza i jego nerwów on Bogu ducha winien

  • Tyty pisze:

   To się stało w bramie kamienicy, więc przechodnie nie mogli tego widzieć…

  • Robercik pisze:

   Dokładnie monitoring musiał coś uchwycić. W pobliżu park, przychodnia, urząd powiatowy, mcd, Kościuszki/szkoła itd. Wszędzie monitoringi.
   Wystarczy aby policja się przeszła po lokalach z monitoringiem, potem porównać z zeznaniami listonosza … i sukces murowany. Tylko niech działają szybko a nie za 6 miesięcy jak wszyscy usunąć dane.

 6. zgred pisze:

  Konsekwencje , także finansowe, takiej kradzieży mogą być znacznie poważniejsze niż strata tej gotówki. Niedostarczenie np wezwania sądowego lub innego powiadomienia, dokumentu może mieć dla kogoś opłakany skutek. A może to właśnie o korespondencję chodziło. Nieraz zastanawiałem się nad niefrasobliwością doręczycieli którzy zostawiają rowery z koszykiem korespondencji ściśniętej gumką.

 7. zgred pisze:

  Dlaczego listonosz miał pieniądze ? Emerytur już chyba nie roznoszą.

 8. Anonim pisze:

  Powinni podać dokładną godzinę i kierunek ucieczki by ludzie sprawdzili monitoring. Teraz co 10 kamienica ma jakąś kamerę.

 9. Gość pisze:

  Czy poczta powiadomi adresatów, że ich korespondencja została skradziona?

 10. Hej q o małym rozumq pisze:

  Pewnie Kaczyński z Morawieckim go napadli. Co za dzban ha ha

 11. Wilku Starszy pisze:

  Ulica Drzymały? No jak to? Przecież tutejsze trolle internetowe twierdzą, że takie akcje są możliwe tylko na Żbikowie.

  • Asd pisze:

   Poczekaj na Pruszkowianina, uaktywnil się. Pewnie wrócił z mandarynek z Hiszpanii na święta i będzie rznal Panisko.. 😉

  • Wilku Starszy pisze:

   Cicho siedź podszywie!!!

  • Jan pisze:

   Następny bezmózg! Chodzi o to dzieciaczku że na Żbikowie jest takich akcji więcej rozumiesz? Drzymały pierwszy raz słysze o tej ulicy.
   Na Żbikowie Szkolna,3 go maja,narodowa kradzieże i pobicia na tych ulicach są dosyć częste i to jest prawdą! Tylko o tym się nie pisze deweloperka nie chce odstraszać swoich nowych kontrahentów proste. Trollowanie nic do tego nie ma Żbików jest dzielnicą po prostu mniej bezpieczną koniec tematu. Dzieciaku 🙂 pozdrawia żbikowiak.

   • Wilku Starszy pisze:

    Sam jestes bezmozg, ja ciebie nie obrazalem. Sam jestes mentalnym dzieciakiem, bo nie umiesz normalnie dyskutowac tylko robisz jakies pojazdy na wiek.
    Poczytaj sobie co tu ludzie na Zbikow wypisuja.
    Ulice ktore wspomniales to maly skrawek tej dzielnicy. To jak pisac ze centrum Pruszkowa to patologia, bo na Stalowej cos sie dzieje.

   • Asd pisze:

    Janek, żyjesz trochę przeszłością.. Lat 90tych i wczesnych 2000. Ile razy widziałeś lub słyszałeś w ostatnim czasie o kradzieży np na listonosza i tow biały dzień jak na wspomnianej ul Drzymały? Pruszków to też siedlisko marginesu tylko jest rozleglejszy, ale też widać turystów na Staszica jak chleja winka i szcza i sra.. Ja do smietnikow a później w tym śpią. Zbikow to 3 ulice na krzyż o których mówisz. Rozumiem że innych nie znasz.. Dziadku… 😉

   • Anonim pisze:

    Śmieszny gościu jesteś
    Nie boję się po Żbikowie chodzić .Urodziłem się tutaj i dziwne te posty mi się wydają odnośnie niebezpieczeństwa tu panującego.Zajmij się swoim podwórkiem i tam dbaj o bezpieczeństwo. Żbików jest sztucznie indagowany jako niebezpieczny

    • Jan pisze:

     Haha żałosne bronienie czegoś co nie ma sensu! To że nie boisz się chodzić po Żbikowie nic nie znaczy dzieciaku:) Wystarczy że trafisz po prostu na zły dzień i możesz zarobić młotkiem w głowę. Powiedz dlaczego Żbików jest na krajowej mapie zagrożeń? Pisanie z wami nie ma po prostu sensu ale najważniejsze jest to że ci co mieszkają wiedzą że to siedlisko samych koksów i handlarzy narkotykami a do tego sutenerami:) mieszkam tu od 1995 roku więc trochę wiem co się tu dzieję! Zmieniło się jedynie tyle że nie strzelają do siebię na razie.

 12. Q pisze:

  Oto do czego prowadzą rządy pis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły