Potrącona piesza zmarła w szpitalu

Pruszków

21 grudnia na dwóch ulicach w Pruszkowie doszło do potrąceń pieszych. Jedno z tych zdarzeń zakończyło się niestety tragicznie. Kobieta, która wraz z dzieckiem została potrącona na przejściu dla pieszych na ul. Poznańskiej zmarła w szpitalu.

Do sytuacji doszło ok. godz. 17.00. Kierowca saaba jadący ul. Poznańską od strony autostrady A2 w kierunku ronda na Żbikowie potrącił dwie osoby, starszą kobietę i dziecko. Miało to miejsce na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną (skrzyżowanie z ul.Mostową), która w chwili zdarzenia nie działała. Do naszej redakcji trafiła informacja o śmierci kobiety, która niestety potwierdziła się. – Potwierdzam, że kobieta zmarła w szpitalu. Więcej informacji na ten temat nie możemy udzielić, gdyż prowadzone jest śledztwo w tej sprawie, które wszystko wyjaśni – mówi asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Również tego samego dnia, lecz chwilę wcześniej do potrącenia doszło w rejonie skrzyżowania al. Wojska Polskiego i ul. Kościuszki. Po godz. 15.30 zderzyły się tam dwa pojazdy. Jeden z nich potrącił kobiety, które oczekiwały na zielone światło przed przejściem dla pieszych. Pisaliśmy o tym tutaj. Co dzieje się w tej sprawie? – Dwie potrącone kobiety to 18-latka i 78-latka. Obecnie czekamy na dokumentację medyczną ze szpitala. Sprawa jest w toku – wyjaśnia asp. Kańka.

Potrącenie w al. Wojska Polskiego:

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.