Poszukują sześciu skradzionych samochodów

Art. Sponsorowany

Agencja Detektywistyczna Temida poszukuje sześciu skradzionych samochodów. Za wskazanie miejsca postoju aut lub przekazanie informacji, która przyczyni się do ich odzyskania przewidziano nagrodę. Aż 50 000 zł!

Agencja Detektywistyczna Temida wyznacza 50’000 zł NAGRODY za wskazanie miejsca postoju lub informacji która doprowadzi bezpośrednio do odzyskania sześciu samochodów osobowych oraz kluczyków skradzionych w nocy z dnia 18 na 19 lutego z placu przy ulicy Lipowej 49 w Pruszkowie.

Z posiadanych informacji wynika ze pojazdy to widziane były w nocy kradzieży w okolic Błonia i Nadarzyna. W krótkim czasie po kradzieży pojazdów kilka osób zgłosiło się z chęcią dokonania tzw „wykupu” Tożsamość tych osób jest weryfikowana. Prywatny detektyw posiada już tyle informacji, że odnalezienie samochodów i doprowadzenie sprawców do odpowiedzialności to tylko kwestia czasu!  Agencja Temida znana jest z wielu sukcesów . Firma specjalizuje się w odzyskiwaniu kradzionych i przywłaszczonych samochodów.

Lista pojazdów poszukiwanych przez agencję:

BMW 3 o numerach WPI 02095 kolor czarny

Audi A6 o numerach WPR8935G kolor Ciemno szary


Opel Isignia kombi o numerach OPO 32615 kolor grafitowy


Citroen C5 o numerach WZ 4366Y kolor biały


Citroen C5 Kombi o numerach MD JM 298 kolor granatowy


Peugeot 508 o numerach DP 330 CQ kolor grafitowy

Zgłoszenia prosimy kierować na
– Telefon alarmowy 884 884 997
Anonimowy Formularz Alerbox
– Mail: biuro@agencjatemida.pl
Wiadomości prywatne na FB 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.