Poszukują świadków tragicznego wypadku

Region

Policjanci z powiatu warszawskiego zachodniego poszukują świadków wypadku do którego doszło w minioną sobotę na drodze wojewódzkiej nr 579 w miejscowości Łubiec (gm. Leszno) Na miejscu zginęła rowerzystka.

Do zdarzenia doszło około godz. 14.00 doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzystki i kierującego mercedesem. Obrażenia kobiety były tak duże, że mimo podjętej reanimacji, zmarła na miejscu. Śledztwo w tej sprawie prowadzi grodziska prokuratura. 

– Świadkowie tego wypadku oraz osoby mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia, w szczególności kierowca osobowego srebrnego bądź szarego volkswagena jadący w tym czasie w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego, a także osoby, których pojazdy były wyposażone w rejestratory obrazów, proszeni są o kontakt z prowadzącą sprawę mł. asp. Ewą Wąsik tel. (22) 604 32 26 lub Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego tel. (22) 604 32 21 albo całodobowo z Komendą Powiatową Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach tel. (22) 752 80 00. Do Państwa dyspozycji pozostaje również adres poczty elektronicznej e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl. – informuje podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego. 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.