Poszukiwany sprawca śmiertelnego wypadku

Grodzisk Maz.

Policjanci z komendy w Grodzisku Mazowieckim poszukują sprawcy wypadku. Do zdarzenia doszło 8 września na ul. Tarczyńskiej w Piotrkowicach.

8 września około godz. 19.30 grodziscy policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąconym rowerzyście na drodze w Piotrkowicach. Mimo przeprowadzonej reanimacji, 58-latek zmarł z powodu odniesionych obrażeń. Na miejscu zostało także zabezpieczone prawe lusterko. Prawdopodobnie samochodu dostawczego.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej w Grodzisku Mazowieckim apelują, by wszystkie osoby, które mają informacje o tym zdarzeniu, przejeżdżały ok.19.30 ul. Tarczyńską w Piotrkowicach na drodze wojewódzkiej nr 876 od Mszczonowa do Tarczyna i były świadkami wypadku lub posiadają w swoich pojazdach rejestratory, które nagrały miejsce zdarzenia prosimy o pilny kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19, tel. 47 72 42 213 lub 47 72 42 243.

Prosimy również osoby dokonujące napraw samochodów i sprzedające części samochodowe o przekazywanie informacji w przypadku kontaktu z klientami, mogącymi mieć związek z tym wypadkiem. Ukrywanie informacji o ewentualnym sprawcy może skutkować odpowiedzialnością karną – przypomina asp. sztab. Katarzyna Zych z grodziskiej komendy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Poszukiwany sprawca śmiertelnego wypadku”

  1. oko pisze:

    jak złapią niech odpowiada za zabójstwo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły