Poszukiwany i pijany wjechał w drzewo

Milanówek

W noworoczne przedpołudnie strażnicy miejscy z Milanówka otrzymali zgłoszenie o kolizji. Okazało się, że sprawca próbował uciec z miejsca zdarzenia.

Zgłoszenie do milanowskich strażników wpłynęło 1 stycznia około godz. 11.00. Dyżurny otrzymał informacje, że na ul. Grudowskiej samochód uderzył w drzewo. Na miejsce został wysłany patrol, który zastał opisywany pojazd w zatoce autobusowej. Kierowca próbował oddalić się z miejsca zdarzenia. Próbę ucieczki udaremnił jeden z funkcjonariuszy.

W trakcie rozmowy z mężczyzną okazało się, że ten wcześniej spożywał alkohol. — Funkcjonariusze ujęli kierowcę, zabezpieczyli kluczyki od pojazdu i miejsce, w którym pojazd został porzucony. W toku czynności mężczyzna przyznał się do kierowania autem. Osoba została przekazana przybyłemu na miejsce patrolowi policji – informuje milanowska straż miejska.

Okazało się, że jazda pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji to nie jedyne „występki” mężczyzny. Kierowca zniszczonego volkswagena nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdu, a dodatkowo był poszukiwany przez policję.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Poszukiwany i pijany wjechał w drzewo”

  1. Grabarz pisze:

    Wśród technik operacyjnych należy uwzględnić obywatelskie zatrzymanie przez drzewo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły