Poszukiwany 25-latek wpadł z amfetaminą

Nadarzyn

W niedzielny wieczór na terenie Nadarzyna policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę. Był poszukiwany przez służby, miał przy sobie narkotyki, a policjantom próbował uciec.

Być może mężczyzna nie zwróciłby uwagi mundurowych, gdyby nie lekkomyślne zachowanie. – Policjanci patrolując ul. Mszczonowską w Nadarzynie zauważyli trzech mężczyzn spożywających alkohol w miejscu publicznym. Podczas ich legitymowania okazało się, że jeden poszukiwany jest na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego, przez KPP w Legionowie. Mężczyzna próbował uciec policjantom, ale został natychmiast złapany i zatrzymany. Podczas przeszukania w komendzie, funkcjonariusze znaleźli przy 25-latku woreczek foliowy z białym proszkiem – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Z badań wynika, że zabezpieczony proszek to amfetamina. – Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Przed transportem do zakładu penitencjarnego usłyszy zarzut posiadania środków odurzających, za który ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności – dodaje podkom. Kańka.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Poszukiwany 25-latek wpadł z amfetaminą”

  1. Seba pisze:

    Co za badziewie tu egzystuje. Koszmar !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły