Poszukiwania pracownika, czyli targi pracy

Pruszków

Powiatowe Targi Pracy w Pruszkowie cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony pracodawców. Podczas piątej edycji, która odbędzie się 5 października pojawi się blisko 50 wystawców.

Ilość pracodawców przełoży się także na liczbę ofert. W dobrej sytuacji są poszukujący pracy, którzy będą mogli przebierać w propozycjach. – Cieszy nas, że przybywa pracodawców, a co za tym idzie ofert. Każde kolejne targi charakteryzuje wzrost liczby wystawców. Podczas piątej edycji będziemy gościć ok. 50 pracodawców. To rekordowe zainteresowanie. Wracają do nas wystawcy, którzy byli już wcześniej. Pokazuje to, że rozwijają się i poszukują nowych pracowników. Nie brakuje również nowych firm – mówi Monika Wyrostek z Powiatowego Urzędu Pracy w Pruszkowie.

Po raz kolejny odwiedzający targi będą mogli skorzystać z fachowego doradztwa Okręgowego Inspektoratu Pracy w Warszawie, instytucji szkoleniowych czy Urzędu Pracy. – Cztery poprzednie edycje pokazały, że przyjęliśmy dobrą procedurę. Poszukujący pracy mogą poznać oferty pracodawców, zadać pytania i uzyskać fachową pomoc. Tym razem pojawi się najwięcej ofert z branży handlowej, produkcyjnej. Istnieje również zapotrzebowanie na pracowników zawodów technicznych – tłumaczy Wyrostek.

Piąta edycja Powiatowych Targów Pracy odbędzie się 5 października w godzinach 10.00-13.00. Wystawcy będą czekać na poszukujących pracy w hali MOS przy ul. Gomulińskiego 4.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.