Poszukiwana listem gończym zatrzymana

Pruszków

30-letnia mieszkanka Pruszkowa poszukiwana przez sąd na podstawie listu gończego trafiła w ręce policjantów. Usłyszała aż sześć zarzutów kradzieży.

Kobieta „wpadła” podczas policyjnej interwencji. Zgodnie z dyspozycją sądu trafiła do jednostki penitencjarnej. Jednak wcześniej usłyszała zarzuty kradzieży mienia, do których doszło na terenie powiatu pruszkowskiego. 

– Policjanci na podstawie poczynionych ustaleń i zabezpieczonych dowodów wykazali, że 30-latka w okresie od sierpnia 2016 roku do lutego tego roku na terenie Pruszkowa, Piastowa, Nowej Wsi i Raszyna dopuściła się łącznie sześciu kradzieży. Działała wykorzystując otwarte drzwi do mieszkań oraz nieuwagę osób przebywających na targowiskach. Jej łupem padły głównie torebki, portfele, pieniądze i biżuteria – czytamy na stronie pruszkowskiej policji.

Kobieta przyznała się do zarzutów, po przesłuchaniu trafiła do zakładu karnego. Za dokonane przestępstwa grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.