Postawiono drugi Miejski Punkt Elektroodpadów

Pruszków

Przy ul. Waryńskiego w Pruszkowie (na terenie parkingu „Parkuj i Jedź) został ustawiony drugi Miejski Punkt Elektroodpadów.

Przypomnijmy. Pierwszy Miejski Punkt Elektroodpadów został ustawiony przy wjeździe na parking do urzędu miasta przy ul. Kraszewskiego. W jednym dużym śmietniku na elektroodpady znajduje się kilka otworów, czyli kilka pojemników. Każdy oznaczono grafiką i nazwą odpadów, które chcemy wyrzucić. Można wyrzucić tu płyty CD/DVD, kasety magnetofonowe i VHS, tonery, drobną elektronikę, telefony i ładowarki oraz baterie.

Ustawienie MPE wywołało niemałe zainteresowanie i aprobatę ze strony pruszkowian, którzy od razu zaapelowali o umieszczanie kolejnych takich punktów. Co więcej, pomysłem zainteresowali się mieszkańcy sąsiednich gmin.

Uruchomiono kolejny punkt zbiórki elektroodpadów. Został on zlokalizowany obok parkingu „Parkuj i Jedź” przy ul. Waryńskiego, w sąsiedztwie stacji dla rowerów (tuż przy wieży ciśnień). Jest to taki sam śmietnik, który pełni taką samą funkcję jak ten ustawiony przy ul. Kraszewskiego.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Postawiono drugi Miejski Punkt Elektroodpadów”

 1. Mario pisze:

  Może zamiast kaset żarówki

 2. inka pisze:

  postawiliby przy galerii, tak jak paczkomat 0 idąc na zakupy czy już po można skorzystać przy okazji, a kto będzie specjalnie się wybierał gdzieś tylko po to?

 3. s pisze:

  Przydała by się skrzynka na żarówki.

 4. AdamWPR pisze:

  Dlaczego nie postawią go np przy Dragonie ( os. Staszica) oraz np. przy Nowej Stacji ? Tu mieszka i kręci się najwięcej osób i tu by się przydał. Mało kto będzie specjalnie zasuwał w te miejsca żeby wrzucić te odpady . A w w/w tych miejscach jest gdzie zaparkować w przeciwieństwie do ul.Kraszewskiego .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły