Porozmawiają o Pruszkowie. Na początek transport

Pruszków

W najbliższy poniedziałek, 29 kwietnia, odbędzie się otwarte spotkanie prezydenta Pruszkowa z mieszkańcami. Temat to transport i komunikacja na terenie miasta.

„Porozmawiajmy o Pruszkowie” to zapowiadany przez władze cykl spotkań dotyczący najważniejszych problemów. Na „pierwszy ogień” transport i komunikacja, czyli to, co wzbudza bardzo duże emocje. Szczególnie w kontekście planowanej budowy nowego wiaduktu nad torami PKP czy uruchomienia połączenia autobusowego z Warszawą.

– Będzie to spotkanie rozpoczynające cykl pod roboczym tytułem „Porozmawiajmy o Pruszkowie”. Na tym pierwszym chciałbym, abyśmy skupili się na tym, jak w przyszłości wyglądał będzie pruszkowski transport zarówno pod względem połączenia autobusowego z Warszawą jak i reorganizacji wewnętrznych linii. Z informacji, które dostaję wynika, że ta propozycja spotkania wywołała pozytywny odzew – mówi nam Paweł Makuch, prezydent Pruszkowa.

Początek spotkania w poniedziałek, 29 kwietnia, o godz. 18.30 w sali konferencyjnej (pokój nr 21) urzędu miasta przy ul. Kraszewskiego.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Porozmawiają o Pruszkowie. Na początek transport”

 1. Wilku Starszy pisze:

  Porozmawiajmy o równouprawnieniu w Pruszkowie. Wciąż wiele środowisk w tym LGBT jest dyskryminowanych. Nie ma miejsc dla osób związanych z tym ruchem. Cały Pruszków jednomyślnie chce takiego postępu. O tym rozmawiajmy.

 2. alek pisze:

  ja nie przyjdę (gratuluję timingu, najdłuższa majówka od lat) ale zapytam tu, co z komunikacją wokół galerii, co z połączeniem pkp-wkd (w razie awarii któregoś z operatorów by w miarę normalnie i szybko zmienić dworzec), co z przyłączeniem WKD do wspólnego biletu metropolitalnego?

  • Anonim pisze:

   Z takim podejściem wynoś się lepiej z tego miasta. Jest szansa nawiązania dialogu z rządzacymi miastem, a ty nie masz czasu ? Kpisz sobie !

 3. och pisze:

  gratuluje pomyslu zwolania spotkania w tygodniu z majowka. gratuluje pomyslu, formy spotknia. nic tak nie zbliza wladzy do mieszkancow, jak otwarte drzwi. W roku wyborczym, juz za 4y lata, to samo spotkanie bedzie mialo inna forma, mianowicie mister makuch bedzie latal z buta na dworzec pkp, petle na staszica, na dworzec wkd, ba! nawet na targ i pytal ludzi co im przeszkadza w tak zaje….ym miescie pruszkow. to juz za 4y lata, a teraz otworzy drzwi i mozesz isc mieszkancu drogi i po raz kolejny powiedziec, ze komunikacja w miescie lezy! a efekt spoktania? mister makuch zceduje zadania na podwladnych, ci nauczeni ze sie nie da, nie zrobia nic. I w ten o to sposob, zostanie powolony kolejny 4 osobowy zespol mieszkancow ds konteplacji nad komunikacja.

 4. Janusz pisze:

  To może porozmawiamy o przebudowie Andrzeja. Przy Herbapolu rondo zrobione w miesiąc. Andrzeja najpierw w wakacje się „przygotowują” by zrobić nam Sajgon w okresie powakacyjnym, gdy wszyscy wrócą. Zamiast machnąć to w wakacje, otwierając przejazd przez WKD. Ale kogo obchodzi dobro mieszkańców. Ważne, że na papierze będzie się zgadzać i premie będzie można sobie wypłacić.

  • Grabarz pisze:

   Po co nam przebudowa Andrzeja i jakieś lewoskręty z piekła rodem? Komu to potrzebne? Toż to bezeceństwa, okropieństwa i zboczeństwa. Lewoskręt, jak sama nazwa wskazuje, wymyśliło lewactwo i gendery. Tylko korek plus dla każdego mieszkańca!

  • robs pisze:

   Janusz, rondo zrobiono w niecale 3y tygodnie. 1-17 kwietnia

 5. Tom pisze:

  Szkoda że spotkanie nie zostało zrobione 1 lub 3 maja. Ciekawe kto wpadł ba pomysł aby w trakcie długiego weekendu robić takie spotkania. Do tego w sali w której zmieści się 30 osób.

 6. Gość Niedzielny pisze:

  a się przejdę i zapytam o te autobusy ekologiczne co Pan Prezydent obiecywał

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły