Popularny plac zabaw po metamorfozie

Podkowa Leśna

Zakończył się montaż nowych urządzeń na placu zabaw w podkowiańskim Ogrodzie Matki i Dziecka, czyli lubianym przez maluchy i ich rodziców miejscu między kościołem, urzędem i kawiarnią.

Plac zabaw w tym miejscu chętnie odwiedzany jest ze względu na dobrą lokalizację w samym sercu miasta-ogrodu. Miał w zasadzie jeden minus. Za to bardzo poważny. Stan zabawek i urządzeń pozostawiał wiele do życzenia. Wysłużone zjeżdżalnie, huśtawki czy piaskownica nie spełniały już swojej roli.

Jesienią ubiegłego roku urząd miasta w Podkowie wybrał firmę, której zadaniem było zamontowanie nowych atrakcji dla dzieci. W tym m.in. huśtawki z siedziskami dla najmłodszych, huśtawki kombi z siedziskiem i „gniazdem”, wież połączonych mostem na sznurkach, domku zabaw z ławkami, stolikami i zewnętrzną werandą ze ścianką wspinaczkową i zjeżdżalnią, mostka, łódki, karuzeli i piaskownicy.

Teraz efekty tego przedsięwzięcia można już sprawdzić osobiście.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Popularny plac zabaw po metamorfozie”

  1. Otrębusy pisze:

    A kto pamięta ten niegdyś popularny plac zabaw w Otrębusach? https://www.google.com/maps/@52.1219917,20.7660265,140m/data=!3m1!1e3

  2. aa pisze:

    a dojście do tego placu zabaw nadal po błocie i kałużach?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły