Poprzez taniec wspierali dzieci z autyzmem

Grodzisk Maz.

Grupa wsparcia z Grodziska Mazowieckiego pozyskała grant finansowy z programu „Działaj lokalnie”. Czas na finałowy pokaz pracy uczestników projektu, który odbędzie się 19 grudnia. Wydarzenie będzie bardzo kameralne.

Program „Działaj lokalnie” organizowany jest przez Stowarzyszenie Europa i My. Grupa wsparcia z Grodziska Maz. uzyskała grant na realizację projektu „Terapia Tańcem – Przezwyciężanie niepełnosprawności poprzez terapię, zabawę, muzykę,plastykę, ruch i taniec.

Finałowy pokaz pracy uczestników projektu odbędzie się w czwartek 19 grudnia w Mediatece. Z racji na specyfikę pracy z uczestnikami projektu, pokaz będzie miał charakter kameralny (ograniczony do obecności rodziców, organizatorów i przedstawicieli mediów lokalnych).

Łącznie podczas trwania projektu odbyło się 26 bezpłatnych zajęć taneczno-ruchowym dostosowanych do indywidualnych potrzeb dzieci.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.