Ponad pięćdziesiąt lat prawdziwej miłości

Piastów

To prawdziwe małżeństwa na medal! Związki każdej z kilku par widocznych na powyższym zdjęciu trwają już ponad 50 lat. Z tej okazji wręczono im medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

Uroczystości tych pięknych jubileuszy odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury w Piastowie. Medale wręczył małżonkom burmistrz Piastowa Grzegorz Szuplewski wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej w Piastowie Przemysławem Workiem, wiceprzewodniczącą Rady Agatą Korczak, oraz kierownikiem USC Ewą Soroką.

Wyróżnieni pary to:
Państwo Mirosława i Michał Bazylakowie,
Państwo Cecylia i Zdzisław Bogdanowie,
Państwo Regina i Czesław Salamończykowie,
Państwo Jadwiga i Zygmunt Stęborowscy,
Państwo Wiesława i Jacek Liczbarscy.

Małżonkowie zasłużyli na medale dzięki wytrwałości i wielkiej miłości. Ta swojego rodzaju nagroda przyznawana jest osobom, które przeżyły 50 lat w jednym związku. Wyróżnienie to nadawane jest przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Sam medal jest w kształcie sześciopromiennej, srebrzonek, oksydowanej gwiazdy. Na awersie umieszczone są dwie srebrzone róże, natomiast na odwrotnej stronie znajduje się monogram RP i napis: „ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE”.

Redakcja WPR24.pl życzy jubilatom kolejnych lat w tak wspaniałej i prawdziwej miłości!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Ponad pięćdziesiąt lat prawdziwej miłości”

  1. kk pisze:

    pisowskie dziadki przyjęły medale od tego tzw prezydenta????????????? WSTYD!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły