Pomóż pruszkowskiemu MDK tworzyć ofertę

Pruszków

Młodzieżowy Dom Kultury w Pruszkowie zmienia się pod nowym kierownictwem. Teraz dyrekcja placówki chce zapytać młodych mieszkańców miasta o opinię na temat swojej oferty. W internecie dostępna jest specjalna ankieta.

Od kilku miesięcy na czele MDK-u stoi Anna Łukawska-Adamczyk, ze swojej żyłki społecznika znana wcześniej przede wszystkim mieszkańcom pobliskiego Koszajca. O tym, co ma do zaproponowania MDK tak mówiła nam w rozmowie pod koniec ubiegłego roku: – Mamy zajęcia gordonowskie. Zaprosiliśmy do nas maluchy już od 4 miesiąca życia. Są to zajęcia w czasie których prowadząca i rodzice śpiewają do dzieci. Mamy również Akademię Maluszka – zajęcia adaptacyjne, które pozwalają dzieciom powoli przygotowywać się do zostania przedszkolakiem. Kolejne są zajęcia taneczne, w dwóch grupach wiekowych, 3-5l., 6-10 l. Posiadamy pracownię rzeźby gdzieprowadzimy zajęcia z ceramiki. W naszej ofercie znajdują się również zajęcia z języka angielskiego i języka rosyjskiego, programowania, witrażu, czy plastyczne.

Całość rozmowy można przeczytać tu.

O ocenę tej oferty oraz zapotrzebowanie na inne zajęcia dyrekcja MDK chce teraz zapytać młodych mieszkańców bezpośrednio. – Zwracamy się do państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety, której wyniki będą ważnym drogowskazem w budowaniu nowej oferty Młodzieżowego Domu Kultury, a także staną się ważnym materiałem do wniosków o dofinansowanie naszych działań. Na państwa odpowiedzi czekamy do 31 stycznia br – czytamy w prośbie.

Ankieta dostępna jest tu.  

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.