Pomóż Gabrysi w walce z rakiem

Pruszków

Energiczna i uśmiechnięta 4-letnia Gabrysia z Pruszkowa potrzebuje pomocy. Trwa zbiórka środków na leczenie dziewczynki. Razem możemy więcej!

Zamiast cieszyć się dzieciństwem, Gabrysia musi odwiedzać lekarzy i przechodzić kolejne bolesne zabiegi. Najbliżsi 4-latki głęboko wierzą, że wspólnymi siłami uda się pomóc dziewczynce. Mimo problemów zdrowotnych Gabrysia jest niezwykle energiczna i ciekawa świata.

Rodzice dziewczynki byli w szoku, gdy u Gabrysi wykryto złośliwego raka znajdującego się między kręgosłupem, a rdzeniem kręgowym. Operacja usunięcia guza udała się i wszyscy byli przekonani, że 4-latka będzie zdrowa. Najbliżsi musieli przygotować się jednak na kolejną batalię z chorobą. – Kolejny rezonans wykazał, że w ciągu 2 tygodni guz odrósł i stał się jeszcze większy niż poprzednio. Co więcej… nowotwór przerzucił się na płuca. Taki przypadek zdarza się raz na milion. Rozpoczynamy drastyczne leczenie chemioterapią. Obecnie walczymy o życie. Po zwycięstwie czeka Nas bardzo długie i kosztowne leczenie – czytamy w opisie zbiórki prowadzonej na leczenie 4-letniej mieszkanki Pruszkowa.

Każdy, nawet najmniejszy gest się liczy. Wśród rodziny i znajomych Gabrysi trwa pełna mobilizacja. Wszyscy głęboko wierzą w powodzenie akcji. Zbiórka prowadzona jest tu.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.