Pomóż Damianowi Możdżyńskiemu odzyskać zdrowie

Pruszków

Pruszkowianin pod koniec wakacji uległ wypadkowi. Damian Możdżyński złamał kręgosłup. W sieci uruchomiono zbiórkę na jego leczenie.

Damian Możdżyński ma zaledwie 18 lat a już mierzy się z walką o swoje zdrowie. W ubiegłym roku, pod koniec wakacji, chłopak uległ groźnemu wypadkowi na basenie. 18-latek usłyszał od lekarzy diagnozę – złamanie kręgosłupa i utrata czucia w rękach i nogach. Dla chłopaka zaczynającego dorosłe życie takie słowa brzmiały jak… wyrok. – W jednej sekundzie moje życie wywróciło się do góry nogami, plany, marzenia prysły niczym mydlana bańka. Na skutek wypadku straciłem czucie w rękach i nogach. Dla młodego człowieka, który dopiero co wkracza w dorosłe życie, taka diagnoza brzmi, jak wyrok… Dwie operacje, odleżyny – to wszystko spowodowało przesunięcie się w czasie możliwości rozpoczęcia rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku – mówi Damian.

Ćwiczenia w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym, w którym wykorzystują nowoczesną technologię kosztują ponad sto tysięcy złotych. Zarówno Damiana i jego rodziny nie stać na tak drogie zabiegi. Nastolatek wierzy, że dzięki rehabilitacji uda mu się wrócić do sprawności.

Na portalu siepomaga.pl działa zbiórka na zajęcia rehabilitacyjne Damiana Możdżyńskiego. Dokładając się do internetowej skarbonki można pomóc młodemu chłopakowi w walce o przywrócenie sprawności.


Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Pomóż Damianowi Możdżyńskiemu odzyskać zdrowie”

  1. zły marcino pisze:

    Damian, ośrodek rehabilitacji w Michałowicach.
    Nie poddawaj się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły