Pomoc dla Ani

Grodzisk Maz.

Mieszkanka gminy Grodzisk Mazowiecki potrzebuje każdej możliwej pomocy. Okazało się, że jest ciężko chora i jedynym ratunkiem dla niej jest immunoterapia, stosowana w instytucie w Kolonii w Niemczech. Niestety jest ona bardzo kosztowna. Cały cykl to koszt 650 000 zł.

Jeden dzień, jedna chwila i wszystko co dotąd miało sens niknie w jednym momencie… Ania, osoba o niespożytej energii, dziewczyna, która jest iskierką dla wszystkich… dla rodziny, przyjaciół..

W jednej chwili Ania dowiedziała się, że ma nieoperacyjnego guza mózgu… później biopsja wykazała że jest to glejak wielopostaciowy, złośliwość IV stopnia… Guz  krwawi, więc wiele standardowych metod jak chemioterapia, radioterapia nie mają zastosowania. Ograniczone metody leczenia w Polsce, zmuszają nas do szukania ratunku za granicą. Jedynym ratunkiem jest immunoterapia, stosowana w instytucie w Kolonii w Niemczech.

Ania jest Mamą dwójki dzieci, Amelka i Kacper są „zarażeni” jej werwą i optymizmem. Ania jest osobą, która mogłaby góry przenosić. Zawodowo jest trenerką fitness, ponadto robi cuda z drewna, ma przepiękny ogród, piecze najpyszniejsze ciasta na świecie i w ogóle jest MEGA dziewczyną.

Immunoterapia to nowoczesna metoda leczenia nowotworów, której potencjał jest imponujący do tego stopnia, że określa się ją jako nowy oręż do walki z rakiem. Jest niestety bardzo kosztowna.  Cały cykl to koszt 650 000 zł. Teraz zbieramy na pierwszą część leczenia, to koszt 380 000 zł.

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Pomoc dla Ani”

  1. Łuki pisze:

    Brawo ty

  2. Parasol pisze:

    Ale nosy, jak u Tabalugi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły