Półtoraroczne dziecko zabrane od pijanych rodziców

Region

Bulwersujące informacje z Żyrardowa. W nocy z niedzieli na poniedziałek policjanci zatrzymali rodziców półtorarocznego dziecka. Oboje byli pijani, prawdopodobnie jedno z nich rozbiło wcześniej samochód, a dziecko miało widoczne siniaki i zadrapania.

– Funkcjonariusze policji z polecenia dyżurnego żyrardowskiej komendy udali się na obrzeża miasta Żyrardów gdzie miało dojść do zdarzenia drogowego. Patrol zauważył pojazd marki Opel Astra, który uderzył w słup energetyczny oraz w siatkę pobliskiej posesji. Na miejscu jednak nie było żadnych osób. Po krótkiej obserwacji terenu dostrzegli kobietę i mężczyznę wraz z 1,5 rocznym dzieckiem. Podczas prowadzonej rozmowy mundurowi wyczuli od kobiety woń alkoholu a u dziecka zauważyli odrapania i zasinienia – informuje st. post. Monika Helińska.

Mundurowi wezwali pogotowie, które zabrało malucha do szpitala w Warszawie. Przebadali też opiekunów na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. 25-letnia kobieta miała 2 promile, jej o rok młodszy partner ponad 1,6 promila. Oboje trafili do policyjnej celi.

Policja wszczęła w tej sprawie postępowanie. Ma ono wyjaśnić kto kierował rozbitym samochodem. O sytuacji poinformowany został też Sąd Rejonowy, który zajmie się nieodpowiedzialnymi rodzicami i kwestią opieki nad dzieckiem.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Półtoraroczne dziecko zabrane od pijanych rodziców”

 1. Seba pisze:

  Rzyrardów i wszysko jasne

 2. ktoś pisze:

  „Czcij matkę swoją i ojca swego”, „matkę ma się tylko jedną”……..tyle w temacie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły