Półkolonie dla dzieci w Piastowie

Piastów

Stowarzyszenie „Możesz” organizuje półkolonie dla dzieci. Trwają zapisy na miejskie zimowisko w Piastowie.

Większość dzieci uwielbia ferie zimowe. To okres, gdy mogą one odpocząć od nauki i poświęcić go własnym zainteresowaniom. Ferie nie powinny być jednak czasem, kiedy uczniowie trwonią go na oglądaniu telewizji. Można ten okres spędzić w sposób twórczy.

Stowarzyszenie „Możesz” organizuje półkolonie dla dzieci z klas I-IV. Trwają one od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00, z wyjątkiem środy 6 stycznia. Święto Trzech Króli jest dniem wolnym od pracy.

Organizatorzy półkolonii zapewnią bogatą ofertę zajęć. Z pewnością każdy młody uczestnik znajdzie coś, co jego zainteresuje. Opiekunowie przygotują warsztaty sportowe, rzeźbiarskie, artystyczne, naukowe, łucznicze, aktorskie, kucharskie, gier logicznych, a nawet dziennikarskie.

Dzieci, które chcą wziąć udział w półkoloniach muszą być zdrowe i mieć maseczki bądź przyłbice osłaniające nos oraz usta.

Więcej szczegółów na temat półkolonii tutaj

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.