Policjant z Brwinowa z ujemnym wynikiem testu na koronawirusa

Brwinów

W czwartkowe popołudnie gruchnęła informacja o zamknięciu komisariatu policji w Brwinowie. Jeden z funkcjonariuszy dostał wysokiej gorączki i podejrzewano u niego zakażenie koronawirusem. Wyniki testu okazały się jednak ujemne.

Zaraz po pojawieniu się podejrzenia infekcji u jednego z policjantów komisariat profilaktycznie zamknięto. Na teren gminy skierowano patrole z Pruszkowa i z warszawskich oddziałów prewencji. Wszystkie osoby, które miały kontakt z policjantem z niepokojącymi objawami, pozostawały pod nadzorem służb sanitarnych.

Na szczęście okazało się, że alarm był fałszywy. W sobotę pojawiły się wyniki testów, które wykluczyły infekcję wirusem SARS-COV-2. – Nigdy nie myślałem, że będę się cieszył z ujemnego wyniku brwinowskich policjantów. Do dzisiaj – napisał na Facebooku Arkadiusz Kosiński, burmistrz Brwinowa. Poinformował też, że od godzin popołudniowych w sobotę brwinowski komisariat działa w normalnym trybie.

Przypominamy jednak, że normalny tryb w obecnej sytuacji oznacza, że osobiste stawiennictwo w komisariacie obowiązuje tylko w szczególnych przypadkach. Preferowany jest przede wszystkim kontakt telefoniczny.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “Policjant z Brwinowa z ujemnym wynikiem testu na koronawirusa”

 1. Kaka pisze:

  To mozna dostac goraczki przy innej chorobie???

 2. Bart pisze:

  a burmistrz jak dzban

 3. Pan Prado pisze:

  widziałem wczoraj Kosińskiego o 20 godz. w galerii Brwinów…oczywiście bez maski !

 4. Kcg pisze:

  Ciekawe kto zapłaci za tą farsę

 5. Patrycja pisze:

  Nieudolne państwo Dudy i Morawieckiego, które nie potrafi szybko zrobić testów na koronawirusa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły