Policjanci uniemożliwili nielegalne wyścigi

Pruszków

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pruszkowskiej komendy uniemożliwili przeprowadzenie nielegalnych wyścigów w dwóch lokalizacjach na terenie powiatu.

W dniach 23-25 lipca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili działania, których celem było niedopuszczenie do nielegalnych wyścigów ulicznych. W rejonie ul. Bryły w Pruszkowie i na trasie S8 pojawiły się patrole policji.

Funkcjonariusze podczas interwencji przeprowadzili osiem kontroli drogowych. – Na czterech kierujących nałożono mandaty karne za przekroczenie prędkości, jeden kierujący stracił prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. W związku z niewłaściwym stanem technicznym pojazdów zatrzymali jeden dowód rejestracyjny. Ponadto ujawnili kierującego po spożyciu alkoholu – informuje kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Działania policji to przede wszystkim działanie prewencyjne. – Zachęcamy kierowców pragnących sprawdzać swoje sportowe umiejętności do korzystania z torów wyścigowych – dodaje Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Policjanci uniemożliwili nielegalne wyścigi”

 1. ... pisze:

  Nie trzeba wielkiego wysiłku, bo co kilka dni „szybcy i wściekli” spotykają się na parkingu przy Waryńskiego. Wszystko pod kamerami monitoringu, ale trzeba ruszyć cztery litery. Później przejazd na Bryły lub wariactwa na ulicach miasta, a jak się kiedyś coś stanie, to będzie szukanie winnych, może w pieszych, bo szli chodnikiem a auto wypadło z drogi jadąc w mieście przepisowe 100-150. Bo i po co pałętają się po chodniku. Później zaś bronienie kolegi na forach, bo był takim dobrym sąsiadem, przeprowadzał starsze panie na drugą stronę ulicy, dzieciom cukierki rozdawał i ogólnie fajny gość. Głupi piesi sprawili, że za kraty pójdzie, chyba, że go sędzia ułaskawi, by życia nie przetrącać. Stać Was na tuning auta, to wynajmijcie tor i tam pokazujcie swoje pseudo umiejętności, bo z tymi posiadanymi przez kierowców rajdowych czy wyścigowych nie mają wiele wspólnego.

 2. lkjhgf pisze:

  Ulica Bryły? – regularne spotkania i rajdy, przejażdżki, czy jak to zwać…

 3. PizLisDa pisze:

  bo pic to trzeba umic i tak samo jezdzic, ale uzywanie móóóóózgu jest przeciez taaaaaaakie trudne

 4. Mofnet pisze:

  O, brawo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły