Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniu wandali

Komorów / Michałowice

W Komorowie, w powiecie pruszkowskim, przy torach stacji WKD doszło do zniszczenia stojaka rowerowego. Kamera zarejestrowała wizerunki wandali.

W sobotę 10 października 2020 roku około godz. 01.00 nieznani sprawcy uszkodzili stojak rowerowy znajdujący się w pobliżu stacji WKD w Komorowie, w powiecie pruszkowskim. Kamera monitoringu zarejestrowała wizerunki mężczyzn podejrzanych o wandalizm. Policjanci z komisariatu w Michałowicach prowadzą śledztwo w sprawie przestępstwa.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn znajdujących się na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z komisariatu w Michałowicach przy ul. Kuchy 15 w Regułach.

Telefon do komisariatu policji

47 72 46 745

Informacje dotyczące rozpoznania wandali można przesyłać drogą mailową na adres: komendant.kp-michalowice@ksp.policja.gov.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 13

13 odpowiedzi na “Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniu wandali”

 1. Janina pisze:

  Po co wam taki monitoring z którego film wygląda jak by był kręcony kamerką na korbkę z 19 wieku?

 2. Nudziarz pisze:

  Ja wiem kto to podobny do pewnej osoby

 3. 🤓🤥 pisze:

  Robta co chceta j 🤓 owsik .

  • Anonim pisze:

   Przecież widać że to nie jest typ robota co chceta tylko typ „Bóg honor ojczyzna”, pewnie matkę do klienta zawieźli więc jak ona stękała to się nudzili godzinę więc znaleźli sobie zajęcie godne prawilnego dresiarza, który jest dumny że ani jednej ukradzionej złotówki na Owsiaka nie dał (ukradzionej bo to nie jest typ człowieka który potrafi coś zarobić i nie przepić z mordy).

  • Ridrick pisze:

   Bojówka pisowska sądząc po strojach.

 4. jersey pisze:

  sebixy 200%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły