Policjanci pomogli odzyskać przywłaszczone auto

Grodzisk Maz.

Działania policjantów grodziskiego Wydziału Ruchu Drogowego zakończyły się zatrzymaniem kierowcy mitsubishi. Mężczyzna jechał autostradą A-2 samochodem przywłaszczonym byłemu pracodawcy w Holandii.

Gdy tylko do grodziskiej komendy wpłynęła informacja o skradzionym w Holandii samochodzie, który może przemieszczać się przez nasz teren, dyżurny natychmiast skierował na autostradę A2 załogę drogówki. Policjanci informowani na bieżąco o położeniu auta, zauważyli poszukiwane mitsubishi w okolicach węzła w Tłustem. Szybko zatrzymali pojazd. Podczas kontroli potwierdzili, że kierowcą auta jest wskazany w informacji 37–latek. Mężczyzna przyznał się do przywłaszczenia pojazdu byłemu pracodawcy w Holandii.

Po kontakcie z przedstawicielem firmy policjanci zabezpieczyli samochód do czasu odbioru przez właściciela. Zatrzymany mężczyzna złożył stosowne wyjaśnienia do dalszych czynności, które mogą być prowadzone w miejscu popełnienia przestępstwa.
MS/ KPP Grodzisk

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Policjanci pomogli odzyskać przywłaszczone auto”

 1. KomsomolskajaPrawda pisze:

  …jeden baran zepsuje opinie całemu narodowi. A potem nederlandczycy (czy jak oni teraz się nazywają) rozdmuchają sprawę na cały kraj

  • Anonim pisze:

   neandertalczycy?

  • zed pisze:

   nie jeden, około 30% głosujących na pis jest…

  • Grabarz pisze:

   Brwinowianin gdybyś uważał na lekcjach geografii w wiejskiej podstawówce to byś wiedział, że w Holandii mieszkają głównie Holendrzy.

   • Brwinowianin pisze:

    Grabarz,
    nawet nigdy nie zbliżyłeś się do mojego poziomu z geografii synku i chyba z kimś mnie pomyliłeś…
    synku ?

    • Grabarz pisze:

     Wyrzekasz się swoich wpisów dziadku z PRL? Oczywiście że się nie zbliżyłem, bo nigdy nie zimowałem w jednej klasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły