Policjanci podsumowali świąteczny weekend

Region

Za nami świąteczny weekend. Jak prezentują się statystyki stłuczek i wypadków? – Od piątku do poniedziałku, na drogach naszego powiatu doszło do 26 kolizji – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Dla policjantów okres świąt to czas wzmożonej pracy. Zwłaszcza jeśli chodzi o pilnowanie bezpieczeństwa na drogach. W trakcie świątecznego weekendu na drogach powiatu pruszkowskiego doszło do 26 kolizji i 1 wypadku, w którym ranna została jedna osoba. – Na szczęście nie było ofiar śmiertelnych – zaznacza podkom. Kańka. Policjanci zatrzymali również czterech nietrzeźwych kierujących.

Choć święta już za nami policjanci nadal apelują do kierowców, by ci stosowali się do przepisów ruchu drogowego i ograniczeń prędkości. Piesi powinni natomiast pamiętać o odblaskach, zwłaszcza po zmroku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Policjanci podsumowali świąteczny weekend”

 1. Wilku starszy pisze:

  Paszel won prostaku,ty pewnie jestes jednym z tych co jak widza pieszego to zamiast hamować to wciskajo gazu!”tera k…a ja jadę, jakie!!!”

  • Michał pisze:

   Poziom komentarzy na WPR24 drastycznie się pogorszył. Jesteś najlepszym przykładem.

  • X pisze:

   Wilku, Ty to jednak debil jesteś i każdym swoim komentarzem to potwierdzasz… Pieszego też obowiązuje zachowanie szczególnej ostrożności, nie tylko kierowcę. Pieszy przed wejściem na pasy musi się upewnić czy może na nie wejść, a życie niestety pokazuje że tak wcale nie jest. Ale nie… tylko hurr durr bo kierowcy to czyste zło czające się na tych biednych świętych pieszych!

   • Bendżamin Franklin pisze:

    Oczywiście, że tak. Pieszy ma pierwszeństwo na pasach, ale przede wszystkim powinno się zmienić ich mentalność. Dużo osób uważa, że może wchodzić na pasy kiedy i jak chce, a kierowca jakby nie jechał i tak musi mu ustąpić. Trochę nasza cecha narodowa…jesteśmy złośliwi i wiele rzeczy utrudniamy. Prawo powinno się zmienić w tym temacie. Potrącenie pieszego na pasach to zawsze wina kierowcy, a ja uważam, że na pieszym też powinna spoczywać odpowiedzialność. A Wilku to jakiś pieniacz internetowy co myśli, że kariere zrobi swoimi durnymi komentarzami.

 2. Anonim pisze:

  Piesi przede wszystkim powinni się rozglądać i schować telefon do kieszeni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły