Policja szuka złodziei rowerów

Michałowice

Policjanci z michałowickiego komisariatu szukają złodziei rowerów. Dwóch mężczyzn z posesji na terenie gminy ukradło cztery rowery. Mundurowi proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców przestępstwa.

Do kradzieży doszło w okresie od 16 maja do 9 czerwca. Nieustaleni sprawcy dokonali kradzieży czterech rowerów. Pojazdy zostały wyprowadzone z posesji na przy ul. Szkolnej oraz Jesionowej. Przestępców nagrała kamera monitoringu, jednak do dziś nie udało się ich zatrzymać.

Policjanci proszą więc o pomoc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu złodziei. Mają w tym pomóc opublikowane nagrania z monitoringu.

Każdy, kto rozpoznaje któregokolwiek z mężczyzn widocznych na nagraniu z monitoringu proszony jest o kontakt osobisty z jednostką policji w Michałowicach lub telefoniczny pod numerem (22) 604 67 45 albo w formie elektronicznej pisząc na adres mailto:kpppruszkow@policja.waw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.