Policja szuka świadków wypadku

Pruszków

Policjanci z pruszkowskiej komendy szukają osób, które były świadkami wypadku, do którego doszło w maju tego roku na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego i ul. Kubusia Puchatka.

Do zdarzenia doszło 24 maja o godz. 11.45 na wspomnianym wyżej skrzyżowaniu zderzyły się dwa samochody. W zdarzeniu udział brały żółty bus marki ford oraz osobówka – grafitowa toyota yaris. W wyniku zdarzenia kierujący toyotą trafił do szpitala.

Policja nadal prowadzi postępowanie w tej sprawie. — Świadkowie tego wypadku oraz osoby mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia, a także osoby, których pojazdy były wyposażone w rejestratory obrazów, proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę st. sierż. Przemysławem Demidziuk tel. (22) 60 46 251 albo całodobowo z Komendą Powiatową Policji w Pruszkowie tel. (22) 758 60-81 do 85. Do Państwa dyspozycji pozostaje również adres poczty elektronicznej e-mail: oficer.prasowy.pruszkow@ksp.policja.gov.pl – zaznacza podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 24

24 odpowiedzi na “Policja szuka świadków wypadku”

 1. Jareczek pisze:

  Ostrzeżcie swoich bliskich przed telefonami typu „na wnuczka, akcja CBŚ, włamanie na konto bankowe, akcja CBA …” aby wyłudzić kasę. Ciotka dostała wczoraj telefon, że hackerzy włamują się na jej konto i trzeba szybko działać itp itd.
  Na szczęście Ciotka kumata …

  Proszę aby WPR, policja rozpowszechniła informacje nt. wyłudzeń kasy w ten sposób.
  Wariantów jest kilkaset.
  Uwaga – szczególnie Seniorzy.

  • Janek pisze:

   Jak ktoś jest debilem to nawet pieniądze do kibla wrzuci. Nie szkoda mi takich ludzi choć potępiam takie działanie. Aktualnie w Pruszkowie działa kilkanaście grup przestępczych, członkowie mafii ormiańskiej i czeczeńskiej są tu bardzo liczni ale to ludzie z honorem i zajmują się poważniejszymi sprawami niż polowanie na ograniczonych umysłowo emerytów.

  • zosiek pisze:

   podziękował !

 2. Piotr pisze:

  W języku polskim nazwiska się odmienia!

 3. miś pisze:

  gdyby kamery monitoringu byłyby wpuszczone w sieć ktoś zawsze by zauważył

 4. X pisze:

  Jak zwykle tam gdzie potrzeba to policji brak. Jeszcze nigdy nie widziałam żeby na Wojska Polskiego kogoś złapali za przekroczenie prędkości

  • Kierowca pisze:

   A ja widziałem jak ktoś jechał stanowczo za wolno ale wymusił pierszenstwo i zderzył się z innym samochodem na wojska Polskiego. To ja wolę żeby wszyscy jeździli szybko i nie robili wypadków a policja niech łapie wymuszaczy bo to oni robią stwarzają prawdziwe zagrożenie.

  • ef pisze:

   Bo tu jezdzi duzo politykow, i innych wazniakow

  • pisior pisze:

   zlikwidować SM i przyjąć policjantów , zamiast narzekać dbajmy wspólnie o nasze dobro zamiast wycierać gęby sloganami , policja jest tak silna jak obywatele.wielki szacun dla KP Pruszków

 5. Wilku Starszy pisze:

  Zdolniachy z tej pruszkowskiej policji. Czy nie można było szukać świadków bezpośrednio po zdarzeniu?

 6. Wiki pisze:

  No napewno po pięciu miesiącach ktoś ma filmik z tego zdarzenia pogratulować sprawności w działaniu

 7. Unio pisze:

  Teraz już wiecie jak działa monitoring w mieście. Kamera miejskiego monitoringu znajduje się 5 metrów od miejsca wypadku.

 8. Spin pisze:

  I po co było wydawać kilka lat temu setki tysięcy złotych na kamery, skoro one niczego nie rejestrują, są bezużyteczne. Chłopcy „przy władzy” sprawili sobie taki gadżecik? Mam nadzieję, że nowy „sztab” nieco bardziej racjonalnie będzie podejmował decyzje o szastaniu naszymi pieniędzmi.

 9. Szymek pisze:

  Policji to polecam stanąć na wojska Polskiego z suszarką. Zasilenie budżetu 100%bo to jak jeżdżą janusze po tej ulicy to głowa mała. Tor wyścigowy…

 10. Anonim pisze:

  Jarku! Gdzie jest wrak? Rządzicie już 4 lata. Co w Waszymi obietnicami?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły