Policja szuka świadków wypadku na Domaniewskiej

Pruszków

Pruszkowska policja prowadzi postępowanie w sprawie tragicznego wypadku, w którym w środę zginęła 66-letnia kobieta jadąca skuterem. Poszukiwani są świadkowie tego zdarzenia.

Przypomnijmy, w minioną środę, (10 lipca) około godz. 14.00 na skrzyżowaniu ulic Domaniewskiej i Żbikowskiej w Pruszkowie doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego ze skuterem. Kierująca jednośladem 66-letnia kobieta zginęła na miejscu.

Okoliczności wypadku bada policja i prokuratura. Kluczowe dla sprawy mogą być zeznania świadków. Mundurowi apelują do wszystkich osób, które mogły widzieć całe zdarzenie, o przekazanie informacji. – Policjanci  proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt osobisty w pruszkowskiej komendzie przy ul. Kraszewskiego 8 lub telefoniczny całodobowo z dyżurnym jednostki 22 758 60 81 do 85 oraz tel. 997. Informacje można również przekazywać mailowo pod adres: komendat.pruszkow@ksp.policja.gov.pl – zaznacza podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Policja szuka świadków wypadku na Domaniewskiej”

  1. AA pisze:

    @Brwinowianin dużo się wypowiadał na ten temat. Wnioskuję, że widział.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły