Policja szuka świadków wtorkowego wypadku

Region

Policjanci szukają osób, które we wtorkowy poranek podróżowały trasą S8 lub autostradą A2 w rejonie węzła Konotopa.

– Poszukujemy osób, które 28 lipca około godz. 4.00 rano podróżowały trasą S8 albo autostradą A2 w okolicach węzła Konotopa (gmina Ożarów Mazowiecki) i były świadkami tragicznego w skutkach zdarzenia z udziałem pojazdu osobowego BMW, który uległ spaleniu na estakadzie. Zależy nam również na nagraniach z kamer samochodowych, które mogły zarejestrować moment zdarzenia – informuje podinsp.. Ewelina Gromek-Oćwieja, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Policja prosi, by każdy kto widział zdarzenie lub posiada nagranie zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach (ul. Warszawska 276). Można zgłosić się osobiście, mailowo, lub telefonicznie do dyżurnego jednostki. Numer telefonu czynny jest całą dobę (22) 752 80 00.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Policja szuka świadków wtorkowego wypadku”

  1. Nikt niewidział? pisze:

    Podobno kobieta poparzona w szoku skoczyła z wiaduktu na asfalt.Niestety wody tam nie było.Straszna śmierć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły