Policja poszukuje właściciela pieniędzy

Pruszków

Do Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie zgłosiła się kobieta, która poinformowała, że podczas spaceru ulicami Pruszkowa znalazła pieniądze. Osoba, która jest właścicielem zgubionych pieniędzy, po odpowiedniej weryfikacji może odebrać je w Komendzie Powiatowej Policji w Pruszkowie ul. Kraszewskiego 8.

W dniu 17 grudnia 2021 roku do Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie zgłosiła się kobieta. Poinformowała, że będąc na spacerze w Pruszkowie znalazła pieniądze. Uczciwa znalazczyni przekazała gotówkę funkcjonariuszom Policji.

Funkcjonariusze podjęli czynności, które miały pomóc w ustaleniu właściciela gotówki. Niestety nie udało się znaleźć osoby, do której należą pieniądze. – W związku z powyższym zwracamy się z apelem aby osoba, która zgubiła pieniądze w dniu 17 grudnia stawiła się w KPP w Pruszkowie celem ich odbioru. Informujemy, że aby odebrać gotówkę należy podać, jak pieniądze były zapakowane, w jakich okolicznościach i gdzie zostały zgubione – informuje kom. Karolina Kańka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Funkcjonariusze skrzętnie będą weryfikować informacje, aby pieniądze otrzymała właściwa osoba. W razie pytań należy kontaktować się z asp. Anetą Golańską pod numerem telefonu 47 72 46 311.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Policja poszukuje właściciela pieniędzy”

 1. Artur pisze:

  To moje. 820 zl

 2. Lee pisze:

  Ja nienawidzę peło. Od 39 lat w Pruszkowie….czyli się trafiają. Niech żywi nie tracą nadziei😃

 3. Anonim pisze:

  W mieście sami lewacy i po-wcy ale uczciwi ludzie też się trafiają.

  • Anonim pisze:

   Ta Pani to wielbicielka PiSu, dlatego taka uczciwa prawda? Bo tylko PiS to ludzie o czytych rękach 😡 uczciwi aż do bólu. Pozdrawiam anonimie z ciemnogrodu

  • Tfuu pisze:

   Widzę siano we łbie a nie rozum masakra

 4. zgred pisze:

  Kiedy i gdzie zgubiło się pieniądze. B. mądre pytanie. Pieniądze to nie cnota którą gubi się (na ogół) świadomie.
  A ta pani, czyż nie zagubiona pensjonariuszka ? Tak czy siak – szacunek dla Pani.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły