Policja poszukuje osób niszczących plakaty wyborcze

Michałowice

Policjanci z Michałowic prowadzą czynności wyjaśniające, w sprawie niszczenia i usuwania banerów wyborczych. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki osób, które mogły mieć związek z tymi wykroczeniami.

Komisariat Policji w Michałowicach prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie uszkodzenia banerów wyborczych kandydatów na Prezydenta PR, do których doszło w czerwcu i lipcu 2020 roku. Przebieg tych zdarzeń został zarejestrowany przez kamery monitoringu.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat osób widocznych na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji w Michałowicach przy ul. Kuchy 15 w Regułach.

Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji w Michałowicach dzwoniąc pod numer telefonu 47 72 46 745, osobiście lub w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.kp-michalowice@ksp.policja.gov.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 31

31 odpowiedzi na “Policja poszukuje osób niszczących plakaty wyborcze”

 1. doczekam pisze:

  Po co się napinać, za Stalina milicja też straszyła,
  dobrze skończył on i oni…………………

 2. benek 2 pisze:

  Może by tak zacząć ścigać za obietnice wyborcze ?
  Niestety prezes nie wydał takiego rozporządzenia dla milicji.

 3. Poznaniak pisze:

  Za nie uprzątniecie plakatów wyborczych po wyborach też jest oaragraf. Może tym niech zajmie sie policja…

 4. Poznaniak pisze:

  Policja powinna raczej szukać tych, którzy takiego plakatu nie uprzątneli po wyborach a często tak jest, że wiszą i wiszą, a to też jest karalne wykroczenie

 5. obecna... pisze:

  Jak można pozwolić wieszać na własnym ogrodzeniu, plakat…głupota i tyle

 6. Nietuzinkowy Los pisze:

  Na mojej ulicy zniszczyli plakat Dudy, oblali farbą niszcząc jednocześnie klinkierowe ogrodzenie ponieważ sąsiad nie jest w stanie doczyścić tego…I coś takiego powinno być karalne podwójnie
  Natomiast na początku ulicy Trzaskowski przez całą kampanię wisiał nienaruszony

 7. szlonzok pisze:

  zapewne to mścił się za łomot zwolennik i miłośnik tylnego wejścia – jakiś kochaś a++ lpg agdrtv , chce dostać się pod celę jako nosiciel moszny a następnie sądzić kolegów? za gwałt bo czuł się jako waginopozytywny . szacunek dla policji za cierpliwość w zajmowaniu się pierdoletami

 8. Bobek pisze:

  Znam tego dziada. To stary Wilka starszego. Zrywal plakaty kaczora bo jest w bojowce lgbt. Mocno forsuje biedronia. Tamtego wieczora chlali cały dzień jabole, a na koniec krzyczeli coś ze wyruszają zmienić świat na lepsze!

 9. wpr pisze:

  A jest nagroda za ujęcie tych przestępców , czy CBŚP i detektyw Rutkowski już to rozpracowują.

 10. Anonim pisze:

  Tego szambiarza plakaty jeszcze szpecą gdzieniegdzie.

 11. Wilku najprawdziwszy pisze:

  No to dziadek się podłożył. Prosto pod kamerkę. Z drugiej strony, wandali niszczących świeżo wyremontowane budynki nikt z takim zacięciem nie szuka. I to jest przykre. W Pruszkowie nowy tunel, a już były potłuczone płyty wykańczające. To, ze na schodkach od strony Gasna ciągle imprezują menele i wiecznie leżą potłuczone butelki i kupy.

 12. lennox pisze:

  Dali swój wyraz temu, że kandydaci im się nie podobali. Demokracja jest. Poza tym oni tylko MOGLI MIEĆ związek.

 13. Gość Niedzielny pisze:

  hehe dobrze Januszom

 14. Vegeta do zupy pisze:

  Ten starszy to paca ciepły kolo.

 15. Lol i lolek pisze:

  Ale się obudzili. Szkoda że nie zaczęli szukać po roku od wyborow

  • Anonim pisze:

   Musieli sprawdzić czy przypadkiem nie niszczyli tych plakatów na których niszczenie można przymknąć oko.

 16. aa pisze:

  Furia marksistowskiej walki, usprawiedliwiającej przemoc trwa nadal. Mamy ofensywę LGBT, tej ideologii nie życzy sobie wiele osób LGBT bo to co robią w łóżku to ich sprawa. Platformo gdzie podziały się twoje konserwatywno liberalne korzenie??!!

 17. paca pisze:

  Można się domyślać czyje plakaty mogły denerwować starszego pana. Z młodymi sprawa trudniejsza.
  A w ogóle oddziaływanie plakatów jest znikome i raczej negatywne. Nie są skutecznym argumentem w wyborach. Mogą tylko wkurzać kiedy nie mój kandydat szczerzy się na każdym skrzyżowaniu.

  • Kompetentny pisze:

   Gdyby oddziaływanie plakatów było znikome to byś ich nie widział… Np. twojego plakatu nie było ani jednego i jakoś nie wygrałeś (haha logiką pisowca użyta).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły