Policja nadal poszukuje tej kobiety

Grodzisk Maz.

Osoba widoczna na powyższym zdjęciu nadal poszukiwana jest przez grodziskich policjantów. Chodzi o śmiertelny wypadek drogowy, w którym zginął 59-letni mężczyzna. Doszło do niego na drodze krajowej nr 8 w Żabiej Woli. Pojawiły się nowe fakty. To poszukiwana kobieta zgłosiła informację o tym zdarzeniu...

Przypomnijmy. 14 października po godz. 22.00 na trasie katowickiej odnaleziono zwłoki mężczyzny. Do odkrycia doszło przy przejściu dla pieszych w Żabiej Woli. Od same początku policjanci podejrzewali, że mężczyzna zginął w wypadku samochodowym. A ten miał się zdarzyć tego samego dnia, którego ujawniono ciało, lecz ok. godz. 18.30. 

Funkcjonariusze jakiś czas temu opublikowali nagranie z monitoringu, na którym widać kobietę. Do tej pory do końca nie było wiadomo dlaczego jest poszukiwana, policjanci informowali jedynie, że może posiadać istotne informacje w tej sprawie. Okazało się, że to ona poinformowała policję o zdarzeniu. – Funkcjonariusze dotarli do kolejnego nagrania monitoringu, na którym widoczna jest kobieta informująca o zdarzeniu. Poszukujemy osoby widocznej na monitoringu nagranym tego samego dnia około 19.40 na stacji metra Wierzbno oraz przed 20.00 na stacji Racławicka w Warszawie – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. 

Każdy, kto rozpoznaje wskazaną na nagraniu kobietę, posiada informacje na temat wypadku lub poruszał się drogą krajową nr 8 w czasie zdarzenia, pojazdem wyposażonym w rejestrator wideo, proszony jest o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. przy ul. Bartniaka 19, tel. 22  755 60 10 (11,12,13) lub 997, e-mail: dyżurny.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl. 

Policjanci gwarantują zachowanie anonimowości.

Oto nagrania, które zdobyła policja:

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.