Podziękowanie za pomoc w zatrzymaniu sprawców

Region

7 stycznia na jednej z ulic Grodziska Mazowieckiego doszło do rozboju. Mężczyzna w towarzystwie kobiety użył sił fizycznej i zabrał młodemu chłopakowi telefon komórkowy o wartości 1000 zł. Całe zajście widział kolega poszkodowanego, który kilka dni później rozpoznał sprawców i przyczynił się do ich zatrzymania. Wczoraj podczas odprawy służbowej, został wyróżniony listem gratulacyjnym i otrzymał skromny upominek.

List gratulacyjny wręczył zastępca Komendanta Stołecznego Policji inspektor Tadeusz Bereda, jak również Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Mazowieckim młodszy inspektor Krzysztof Krzyżanowski. W imieniu władz miasta upominek przekazał zastępca burmistrza Grodziska Mazowieckiego Piotr Galiński.
 
Wszyscy złożyli wyróżnionemu wyrazy uznania i podziękowania za wzorową postawę obywatelską oraz bezinteresowną pomoc. Mimo młodego wieku chłopak wyróżnił się postawą świadczącą o dojrzałości i poczuciu współodpowiedzialności za budowanie właściwego poziomu bezpieczeństwa w mieście. Gratulując, życzyli mu pomyślności, sympatii i życzliwości ze strony innych ludzi, a przede wszystkim odwagi oraz wytrwałości w dążeniu do spełnienia planów i marzeń na najbliższą przyszłość.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.