Podróż zakończył na ogrodzeniu

Grodzisk Maz.

41-letni mężczyzna wsiadł za kierownicę samochodu na „podwójnym gazie”. Swoją podróż zakończył na...ogrodzeniu jednej z posesji. Teraz odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowane uszkodzenia.

Policjanci z grodziskiej komendy otrzymali informację o rozbitym samochodzie na terenie gminy Jaktorów. Z relacji zgłaszającego wynikało, że auto wpadło do rowu i uderzyło w ogrodzenie. Patrol policji szybko dotarł na miejsce kolizji.

W trakcie rozmowy ze zgłaszającym okazało się, że kierowca rozbitego pojazdu może być pod wpływem alkoholu. Te podejrzenia się potwierdziły. 41-letni kierowca hondy miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Choć kolizja wyglądała na poważną to kierowcy nic się nie stało. Piotr W. trafił do celi. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. 41-latek odpowie za również za spowodowanie kolizji i uszkodzenie ogrodzenia.

– Tylko w tym miesiącu na terenie powiatu grodziskiego zatrzymanych zostało 40 nietrzeźwych kierujących. Wśród nich było 14 kierowców samochodów, 4 motorowerzystów i 22 rowerzystów – informują policjanci.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.