Podrobione ubrania za 30 tysięcy złotych

Region

Funkcjonariusze z pruszkowskiej komendy zabezpieczyli damską odzież z podrobionymi znakami towarowymi. Zarekwirowane ubrania wyceniono na 30 tysięcy złotych.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą we wtorek udali się do jednego z pruszkowskich sklepów z damską odzieżą. Ze zgromadzonych materiałów operacyjnych wynikało, że sprzedawane są tam podrobione ubrania. Funkcjonariusze po dotarciu do sklepu szybko potwierdzili swoje przypuszczenia. W butiku sprzedawana była odzież niskiej jakości opatrzona znakami towarowymi światowych marek odzieżowych po bardzo niskiej cenie.

Policjanci zabezpieczyli sukienki i bluzki damskie. Odzież zostanie teraz przekazana biegłemu, który ustali ich rzeczywista wartość. Wstępne oszacowanie wykazało, że ubrania mogą być warte nawet 30 tysięcy złotych. Sprzedawca zatrudniony w sklepie został przesłuchany w charakterze świadka. Właścicielowi sklepu za obrót podrabianą odzieżą grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.