Podrobione ubrania za 200 tys. złotych

Region

Funkcjonariusze z pruszkowskiej komendy zabezpieczyli wczoraj w jednym ze sklepów w centrum handlowym  w Nadarzynie odzież i galanterię skórzaną z podrobionymi znakami towarowymi o wartości ok. 200 tys. złotych.

Policjanci z wydziału walki z przestępczością gospodarczą sprawdzili zgłoszenie o prawdopodobnej sprzedaży towarów z podrobionymi znakami towarowymi, w jednym ze sklepów w nadarzyńskim centrum handlowym. Przypuszczenia szybko się potwierdziły. Na pierwszy rzut oka widać było, że sprzedawany towar jest wątpliwej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach i jednocześnie oznaczony znakami markowych firm z całego świata.

Zabezpieczony towar został przekazany biegłemu do wycenienia jego wartości. Sprzedawca został przesłuchany w roli świadka sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.