Podkowiański pumptrack prawie gotowy

Podkowa Leśna

Mieszkańcy Podkowy Leśnej i okolic już niebawem będą mogli korzystać z nowego miejsca do rekreacji. Chodzi oczywiście o nowy pumptrack.

W ostatnim czasie tory do „pompowania”, czyli techniki jazdy na rowerze góra-dół, która nie wymaga pedałowania stają się coraz popularniejsze. Niebawem miłośnicy aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu będą mogli skorzystać z nowego pumpracka w Podkowie Leśnej. Prace budowlane są już na finiszu.

Podkowiański tor mieści się przy ul. Brwinowskiej. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane dwa tory do jazdy z nawierzchnią asfaltową. Jeden z torów jest dedykowany dzieciom w wieku 3-6 lat. Drugi tor typu skilltrack oprócz muld i profilowanych ramp jest wzbogacony o układ kładek balansowych z drewna. Z torów mogą skorzystać nie tylko rowerzyści, ale również osoby lubiące jazdę na rolkach lub hulajnogach.

Teren jest obecnie porządkowany. Pojawiło się tu również oświetlenie, które pozwoli na korzystanie z obiektu nawet po zmroku. – Jestem przekonany, że nowoczesny tor do pumptracku będzie znakomitym urozmaiceniem sportowej oferty w Podkowie Leśnej oraz zachęci mieszkańców do próbowania nowych aktywności – podkreśla Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Podkowiański pumptrack prawie gotowy”

  1. Kwejki pisze:

    Co za dziadostwo…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły