Po meble nie do sieciówki. Na Ołówkową!

Art. Sponsorowany

Przy ul. Ołówkowej w Pruszkowie mieści się jeden z niewielu salonów meblowych w okolicy, który nie jest częścią wielkiej sieci, tylko rodzinną firmą z tradycjami i szeroką ofertą mebli gotowych i na wymiar. Warto odwiedzić to miejsce.

Jeśli szukamy solidnych mebli od polskiego producenta, fachowej obsługi, indywidualnego podejścia i rozsądnych cen, to po umeblowanie kuchni, biura, sypialni czy salonu warto wybrać się na pruszkowską ul. Ołówkową.

Od wielu lat swoją siedzibę ma tam rodzinna firma Dom Serwis. Jej specjalnością są meble na wymiar, w ofercie znajdują się także gotowe kanapy, sofy, fotele, krzesła, stoły i wiele innych niezbędnych w domu elementów wyposażenia. Stylowe i nowoczesne, solidne, od uznanego na rynku polskiego producenta Meble Gust. Ich wielkimi zaletami są precyzja wykonania, funkcjonalność, wysoka jakość materiałów i konkurencyjna cena. W każdej chwili do salonu można zajrzeć i obejrzeć asortyment, porozmawiać z jego życzliwymi właścicielami, znaleźć coś dla siebie. – Staramy się odpowiadać na oczekiwania naszych klientów. Dlatego rozszerzyliśmy naszą ofertę o gotowe meble tapicerowane, stoły, krzesła, łóżka. Zapraszamy do odwiedzenia nas przy ul. Ołówkowej 25 w Pruszkowie – zachęca Agnieszka, współwłaścicielka salonu.

Z bogatą ofertą producenta można zapoznać się zarówno na miejscu jak i online.

Jeśli jednak w asortymencie gotowych propozycji nie znajdziemy wymarzonej szafy czy kuchni, Dom Serwis również przyjdzie z profesjonalnym wsparciem w stworzeniu mebli na wymiar. Od projektu wykonanego w programie, który realistycznie odwzorowuje wnętrza, przez dobór odpowiednich do potrzeb materiałów, techniki, wykończenia, po fachowy montaż.

To odpowiednie miejsce, jeśli zależy nam na jakości, szybkiej realizacji zamówienia, fachowej poradzie, a także pomocy w montażu czy dostawie do domu.

Nasza działalność rozwija się prężnie cały czas, staramy się trzymać standardów i właśnie dlatego poszukujemy osób do współpracy z naszą firmą w zakresie montażu i dostawy mebli do klientów.

 

Dom Serwis

Pruszków, ul. Ołówkowa 25

www.meble-pruszkow.pl

tel. 603 809 993, 609 048 459

Godz otwarcia:
pn-pt 10.00-18.00,
sobota 10.00-14.00

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.