Płonął warsztat samochodowy w Otrębusach [AKTUALIZACJA]

Otrębusy

Około godziny 14.30 wybuchł pożar w warsztacie samochodowym, który znajduje się przy drodze wojewódzkiej 719 w Otrębusach. Strażacy szybko opanowali sytuację.

Gęsty i ciemny dym unosi się nad Otrębusami. To z powodu pożaru, do którego doszło przy ul. Warszawskiej. – Strażacy kilkanaście minut temu rozpoczęli działania. Na miejscu jest spore zadymienie, w zasadzie słup czarnego dymu. Palą się opony i prawdopodobnie też samochody. Dokładnie będziemy wiedzieć gdy strażacy opanują sytuację. W tej chwili trwa akcja ratunkowo-gaśnicza. Wokół znajdują się zabudowania, więc jest zagrożenie – mówi st. kpt. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

AKTUALIZACJA GODZ. 15.27
Strażacy opanowali pożar. – Dogaszamy pożar, nie ma osób poszkodowany. Sytuacja jest opanowana. Paliło się m.in. kilka wraków samochodów – powiedział nam st. kpt. Karol Kroć.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Płonął warsztat samochodowy w Otrębusach [AKTUALIZACJA]”

 1. Gość pisze:

  Było groźnie,ale szybka i sprawnie przeprowadzona akcja ratowniczo-gaśnica zapobiegła dalszemu rozprzestrzenianiu się ognia.

 2. kaczor pisze:

  kiedyś palił się warsztat w brwinowie ul.szkolna? niedaleko szkoły , przypadek czy mam problem z teorią spiskową?… niech mnie internauci poprawią bo na pewno się mylę

 3. meyttt pisze:

  Podobno pożar został spowodowany przez kable które sie zerwały ze słupa energetycznego przez wiatr, było widać jak się iskrzyły

 4. Ja od dziecka jebałem konkurencje. I jebałem i paliłem pisze:

  chyba konkurencja. Yebać ją 😀

 5. lowi pisze:

  a to nie jest muzeum motoryzacji?

 6. Adam pisze:

  Nie warsztat a części za nim 😑

 7. POWERRubber.com pisze:

  Kłęby dymu widać przy zjeździe z S8 w Pruszkowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły