Plaża wyrosła w środku miasta

Raszyn

Wraz z pierwszym dniem czerwca uruchomiono w Raszynie sztuczną plażę. – To doskonałe miejsce do spędzania wolnego czasu w letnie dni – przekonuje Gminny Ośrodek Sportu.

Po raz pierwszy sztuczna plaża w Raszynie pojawiła się w lato 2014 roku. Mieszkańcy z chęcią wykorzystują urok tego niewielkiego miejsca, dlatego co roku złoty piasek powraca na teren Parku Jordanowskiego. Co więcej, za pobyt na plaży nie trzeba zapłacić ani złotówki.

Na terenie parku znajdują się palmy, parasole, leżaki i 56 mkw. piasku wiślanego. Gminny Ośrodek Sportu zapewnia codzienny monitoring czystości tego miejsca. Plażowicze mogą korzystać z obiektu już od godz. 9.00 do 20.00.

– Na dworze gorąco, a słońce mocno opala swoimi promieniami? Mamy coś dla Was. Sztuczna plaża za raszyńskim basenem zapewni Wam miejsce, gdzie w bezpieczny i komfortowy sposób będziecie mogli zyskać letnią opaleniznę, zrelaksować się na wygodnych leżakach, poczuć się niczym na tropikalnych piaskach. Zapraszamy i życzymy udanego wypoczynku! – zachęca GOS w Raszynie do odwiedzania plaży.

Obiekt będzie dostępny do końca września.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.