PKL serwuje thriller „Zanim zasnę”

Pruszków

Wakacje powoli dobiegają końca. Przed nami już tylko dwa seanse Pruszkowskiego Kina Letniego. Tym razem organizatorzy przygotowali coś dla widzów o mocnych nerwach – thriller psychologiczny „Zanim zasnę”. Seans już dziś!

Christine (Nicole Kidman) budzi się obok mężczyzny. Nie wie gdzie jest i co się z nią dzieje. Nie zna człowieka, który w trakcie snu otula ją ramieniem. Taka sytuacja powtarza się każdego dnia. Christine zdaje sobie sprawę, że jest starsza niż pamięta. Co się z nią stało? 10 lat wcześniej miała wypadek. Każdego ranka budzi się pozbawiona wspomnień z ostatnich dwudziestu lat. O tym kim jest i co się z nią dzieje przypominają jej zdjęcia i karteczki z opisami. Tylko czy historie wpajane przez bliskich i nią samą są prawdą? Christine zaczyna prowadzić wideodziennik, w którym opisuje otaczający świat. Jednak jej „zapiski” odbiegają od tego, co słyszy od swojego męża (Colin Firth). Kobieta postanawia odkryć prawdę o swojej przeszłości. Jaka była? Co w niej zaszło? I jaką rolę w tej plątaninie wspomnień odgrywa dr Nasch (Mark Strong)? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania koniecznie wybierzcie się na niedzielny, 21 sierpnia, seans.

Na pl. Jana Pawła II w Pruszkowie na widzów będą czekać wygodne leżaki i krzesełka. Na pokaz filmowy warto zabrać koc i ciepłą herbatę, choć film „Zanim zasnę” zapewne skutecznie podgrzeje emocje. Seans rozpocznie się o godz. 20.30. Wstęp na projekcję jest bezpłatny.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. W tym roku sponsorem głównym jest Odyssey – nowy salon marki Nissan w Pruszkowie. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Decathlon Okęcie, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, Play Salon Pruszków, E. Leclerc, Factory, LongBridge, MTZ Clinical Research.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.