Pił piwo i prowadził samochód

Pruszków

Dzielnicowi z Pruszkowa zauważyli kierowcę, który jadąc samochodem pił piwo. Badanie wykazało, że 45-latek miał 2,8 promila alkoholu w organizmie.

W czwartek 25 czerwca około godz. 18.00 dzielnicowi patrolowali rejon ul. Sienkiewicza w Pruszkowie. Ich uwagę zwrócił kierowca samochodu, który nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. Na widok radiowozu mężczyzna odłożył butelkę, którą trzymał w ręku. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę do kontroli. Okazało się, że 45-latek chwilę wcześniej odłożył butelkę… piwa. Co więcej mężczyzna przyznał, że wcześniej wypił już sześć piw i że nie posiada prawa jazdy.

Policjanci przewieźli 45-latka do komendy. Badanie wykazało, że miał 2,8 promila.

– Jak się okazało, dwa dni temu 45-latek został zatrzymany, także za kierowanie w stanie nietrzeźwości, wówczas zatrzymano mu prawo jazdy. Pojazd mężczyzny został zabezpieczony na parking. 45-latek odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Za brak pasów bezpieczeństwa został ukarany mandatem – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Pił piwo i prowadził samochód”

  1. Radek pisze:

    Powinno sie takiego za kraty !!!

  2. Gaba pisze:

    Kto z wojska? Co miałaś na myśli? Coś mi się wydaje, że obracał Cię Bohater Narodowy. A jak się wytłumaczyłaś mamusi ze stalowej, że niby czemu nie było Cię przez cztery dni. „Spotkałam się z nieznanym żołnierzem”

  3. aaaaa pisze:

    juz myslala ze to robi z wojska bo on jak nie wypije to nie wsiada taki człowiek i tak juz jezdzi 10 lat bez zadnej kontroli wypadku ale wszystko jest do czasu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły