Pijany próbował ukraść auto

Grodzisk Maz.

Nietrzeźwy 37 latek usiłował ukraść samochód. Mający prawie 2 promile alkoholu wsiadł za kierownicę cudzego auta. 37 latek został zatrzymany przez grodziskich funkcjonariuszy.

Kilka dni temu w jednej z podgrodziskich miejscowości, około godziny 21.00, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim otrzymali zgłoszenie o próbie kradzieży samochodu, w którym znajdowały się elektronarzędzia.

– Na miejscu funkcjonariusze zastali właściciela Volkswagena oraz użytkownika samochodu, który ujął podejrzanego, zanim ten zdążył wyjechać z posesji. Mundurowi szybko ustalili dokładny przebieg zdarzenia i rozpoczęli kontrolę wskazanego im mężczyzny. 37-latek próbował tłumaczyć swoje zachowanie pomyłką. Jego argumenty po sprawdzeniu przez policjantów okazały się nieprawdziwe. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma on w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany. – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Po zgromadzeniu materiałów 37-latek usłyszał zarzuty usiłowania kradzieży samochodu, którego wartość razem z wyposażeniem określono na 15 tysięcy złotych oraz kierowania tym pojazdem w stanie nietrzeźwości – dodaje.

Za usiłowanie kradzieży i kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Pijany próbował ukraść auto”

  1. psi pazur pisze:

    chciał odejść od złej kobiety , jeśli pokaże jej zdjęcie dostanie uniewinnienie . jesli się skrobała gostek dostanie dodatek finansowy .trzeba pomagać

  2. Tori Yessami pisze:

    Za kradzież cudzego mienia wyrok na miejscu zdarzenia , bez zbędnych tłumaczeń , kula w łeb .

  3. Anonim pisze:

    mieszkanko komunalne daje za friko gmina , podjazdke trzeba załatwić we własnym zakresie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły