Pijany mężczyzna zatrzymany przez innych kierowców

Milanówek

Dzięki reakcji innych kierowców grodziscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 60-latka. Kierujący nissanem miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców to priorytetowe zadanie policjantów i bardzo ważny element bezpieczeństwa na drogach. Takie samo zdanie na ten temat miało dwóch kierujących, jadących w niedzielę ul. Krasińskiego w Milanówku. Gdy tylko mężczyźni zauważyli nierówny tor jazdy nissana postanowili sprawdzić, co się dzieje z kierowcą auta. Zajechanie mu drogi z obu stron spowodowało, że kierujący musiał się zatrzymać. Jego próba ucieczki z miejsca nie powiodła się, podczas cofania uderzył w samochód stojący za nim. Świadkowie wyjęli kluczyki ze stacyjki samochodu i wezwali na miejsce policjantów.

Funkcjonariusze szybko potwierdzili, że 60-latek ma w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Dodatkowo ustalili, że kierowca miał już wcześniej zatrzymane prawo jazdy za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Jego pojazd nie posiadał też obowiązkowego ubezpieczenia OC. Mężczyzna w najbliższym czasie odpowie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie na drodze. Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości może mu grozić kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

Dzięki właściwej reakcji kierowców, z ruchu drogowego został wyeliminowany pijany kierowca, który stwarzał realne zagrożenie dla innych użytkowników dróg.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Pijany mężczyzna zatrzymany przez innych kierowców”

 1. Anonim pisze:

  ORMO ciągle żywe.

 2. Mikołaj pisze:

  Potencjalny morderca , przecież mógł kogoś rozjechać . Kara powinna być o wiele bardziej sroga włącznie z przywłaszczeniem auta i dotkliwą karą finansową !

 3. paca pisze:

  Utaplac ryja w lajnie

 4. Anonim pisze:

  Co się robi z tymi ludźmi…. wystarczyło kluczyki zabrać.

 5. Kierowca pisze:

  Gratulacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły