Pijany kierowca zatrzymany w Ładach. Miał ponad 3 promile

Raszyn

W niedzielę popołudniu policjanci z drogówki zatrzymali w Ładach 48-letniego mężczyznę, który kierował samochodem pod wpływem alkoholu. Jak się okazało miał w organizmie ponad 3 promile.

Ja wyglądała ta sytuacja? – Wczoraj o godzinie 15.00, w miejscowości Łady policjanci z pruszkowskiej „drogówki” zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem. W trakcie kontroli wyczuli od niego woń alkoholu. Kiedy poddali kierującego badaniu alkomatem okazało się, że ma on 3,1 promila alkoholu w organizmie – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Zatrzymany mężczyzna to obywatel Gruzji. 48-latek usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi za to kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Policjanci apelują, aby nie być obojętnym, jeśli widzimy że za kierownicę siada ktoś, kto wcześniej pił alkohol. – Bierna postawa osób bliskich i współpasażerów, którzy nie reagując w sytuacji, gdy nietrzeźwy wsiada za kierownicę, wyraża przyzwolenie na taką jazdę. Tym samym osoby te stają się współodpowiedzialni na zagrożenie, jakie dla bezpieczeństwa na drodze stanowi pijany kierowca – podkreśla podkom. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Pijany kierowca zatrzymany w Ładach. Miał ponad 3 promile”

  1. Anonim pisze:

    Tak jest jak na każdym kroku ich nie teroryzujemy jak by ich wszędzie gonił to by się wynieśli z Polski kopać cholote kiedy się da

  2. Sasza pisze:

    Było szybciej uciekac cuka bljac!

  3. hardcorp pisze:

    Strasznie się u nas „panoszą” sąsiedzi zza wschodniej granicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły