Pijany kierowca zatrzymany po pościgu. Wiózł 3-latkę

Raszyn

Szokujące doniesienia z Raszyna. Tamtejsi policjanci po pościgu zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który pod wpływem alkoholu kierował samochodem. W środku, bez fotelika i zapiętych pasów była jego 3-letnia córka.

Mężczyzna dwukrotnie nie zatrzymał się do kontroli drogowej, mimo wyraźnych sygnałów policjantów. Wcześniej mundurowi otrzymali informację, że kierowca może być pijany i podróżuje z nim dziecko. – W Ładach policjanci zauważyli poszukiwane audi. Kierowca nie reagował jednak na sygnały świetlne i dźwiękowe, które funkcjonariusze dawali mu do zatrzymania i zaczął uciekać. Mężczyzna nie reagował na kolejne polecenia funkcjonariuszy. Wjechał samochodem w wyboistą drogę, gdzie nie miał już możliwości kontynuowania ucieczki. Został zatrzymany przez zastępcę komendanta komisariatu w Raszynie i policjanta z zespołu kryminalnego. Na miejsce przybyły też inne załogi celem udzielenia wsparcia – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Po zatrzymaniu okazało się, że 39-latek nie jest sam. W samochodzie była jego 3-letnia córka. Dziecko nie miało ani fotelika ani zapiętych pasów. – Dziecko pod opieką policjantki zostało przewiezione karetką do szpitala na badania. Całe szczęście nic się nie zostało 3-letniej dziewczynce, która została przekazana matce – dodaje podkom. Kańka.

Mężczyzna został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu usłyszał w sumie cztery zarzuty, w tym niezatrzymania się do kontroli, kierowania w stanie nietrzeźwości oraz narażenia swojej córki na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Pijany kierowca zatrzymany po pościgu. Wiózł 3-latkę”

 1. Arnold pisze:

  Widać nie kocha swojej pociechy,
  zabrać 500+ i zmądrzeje.

 2. dasz_er pisze:

  Gdyby nie próbowali go zatrzymać, spokojnie by sobie dojechał z punktu A do B

 3. Kiełbasa pisze:

  To dobrze że dziecku nic się nie zostało!

 4. Anonim pisze:

  Pijany + z dzieckiem + dziecko bez fotelika i pasów = nie jest to najlepszy pomysł.
  Ograniczyć mu prawa rodzicielskie i odebrać prawo jazdy.

 5. Papa pisze:

  Wpie…ol o do lochu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły