Pies spędził noc w studzience melioracyjnej. Został uratowany

Grodzisk Maz.

Właściciele gospodarstwa w Marynkach usłyszeli rozpaczliwe wycie. Nie zlekceważyli tego sygnału i podążyli za dźwiękiem. Okazało się, że w studzience melioracyjnej znajduje się wyczerpany pies. Na pomoc ruszyli strażnicy miejscy z Grodziska Mazowieckiego.

– Ekopatrol Straży Miejskiej w Grodzisku Mazowieckim zabrał od właścicieli gospodarstwa w Marynkach psa, który nieszczęśliwe wpadł do studzienki melioracyjnej znajdującej się na łące. Pies przebywał w zimnej wodzie prawdopodobnie całą noc – poinformowali grodziscy strażnicy miejscy. 

Tylko dzięki temu, że właściciele działki usłyszeli przeraźliwe wycie i postanowili sprawdzić niepokojący sygnał udało się uratować zwierzę. Pies był bardzo wycieńczony. Jak informują strażnicy nie miał nawet siły stać na łapach. – Jeszcze kilka godzin i umarłby w męczarniach – zaznaczają funkcjonariusze. 

Na szczęście czworonóg był bardzo łagodny i poddał się wszystkim czynnościom ratującym mu życie. Przekazano go pod opiekę weterynarza.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.