Pierwszy śnieg w regionie

Region

1 grudnia o poranku spadł śnieg. Czy to początek zimy? Według oceny synoptyków czeka nas pochmurny dzień z przelotnymi opadami deszczu.

Wtorkowy poranek z pewnością zaskoczył wielu mieszkańców Pruszkowa i okolic. To za sprawą pierwszej w tym roku pokrywy śnieżnej. Cienka warstwa białego puchu widoczna jest na samochodach, trawnikach oraz dachach budynków. Choć główne i boczne ulice są czarne, to śnieg spowodował, że jest mokro i ślisko. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność.

O poranku panowało całkowite zachmurzenie, a temperatura wynosiła 0 stopni Celsjusza. Jak będzie wyglądała reszta dnia? Według prognoz serwisu pogodowego IMGW, we wtorek możliwe są przelotne opady deszczu. Zachmurzenie pozostanie duże, ciśnienie będzie oscylowało w granicach 1000 hPa, a temperatura wyniesie maksymalnie 4 stopnie Celsjusza. W nocy ochłodzi się o 2 stopnie.

Według oceny synoptyków pierwsza połowa grudnia nie będzie specjalnie uciążliwa. W ciągu dnia temperatury pozostaną dodatnie (od 1 do 7 stopni Celsjusza), zaś w nocy przewidywane przymrozki. Nie należy spodziewać się opadów śniegu. Natomiast możliwe są przelotne słabe opady deszczu.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.