Pierożki DIM SUM w Pruszkowie

Art. Sponsorowany

Serdecznie zapraszamy do malutkiego, uroczego i bardzo smacznie karmiącego baru z tradycyjnymi, ręcznie lepionymi, chińskimi pierożkami DIM SUM w PRUSZKOWIE.

Nasze pierożki gotowane na parze, nadziane są pysznymi farszami orientalnymi, a serwowanie ich w tradycyjnych bambusowych koszach sprawia, że smakują jeszcze bardziej i pozwalają przenieś się wprost do południowych Chin.

Całe MENU znajdziecie na www.zaparowani.eu 
GODZINY OTWARCIA: 11:00-21:00
GDZIE: Pruszków Działkowa 4a lokal 2
FB: www.facebook.com/zaparowanidimsum

DIM SUM – lekkie przekąski spożywane w południowych Chinach. Ich tradycja wiąże się ze szlakiem jedwabnym. Wzdłuż niego powstawały herbaciarnie, a z czasem również miejsca, gdzie serwowano przekąski. Wśród innych, także DIM SUM. Które to okazały się być idealne dla zaspokojenia głodnych podróżujących. Dim sum oznacza punkt serca. Jako przekąska miały tylko dotykać serca i pomagać podróżującym, kupcom w dalszej wędrówce na szlaku.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.